Кошик
179 відгуків
"TopWigs" - кращі перуки
+380 (93) 245-77-00Viber
+380 (97) 245-77-00
+380 (50) 245-77-00
Додати відгук

Волосся на заколках

Волосся на заколках - простий і дуже ефективний спосіб самостійного нарощування волосся. Все набагато простіше, ніж здається. Вся справа в маленькому кліпсі - професійній заколці. Простий механізм заколкі здійснив переворот у виробництві накладного волосся.

Накладні пасма - простий та дуже ефективний спосіб самостійного нарощування волосся. Все набагато простіше, ніж здається. Вся справа в маленькому кліпсі - професійній шпильці. Простий механізм шпильки здійснив переворот у виробництві накладного волосся. Тривалий час широко використовувалися різні шиньйони з кріпленнями на «крабі» та «хвости» з маленькими гребінцями та стрічками для кріплення до власного волосся. Недолік даних кріплень у складності маскування для отримання природного вигляду. Доводиться йти на різні хитрощі: обертати місце кріплення тонкою хусткою, волоссям самого шиньйона або закривати широкою гумкою для волосся.

Використання кліпсів позбавлене цих недоліків – це досконалий механізм. Вам ніколи не доведеться хвилюватися за зовнішній вигляд зачіски. Накладні пасма надійно кріпляться до волосся, зірвати його практично неможливо. Місце кріплення закрите зверху пасмами Вашого волосся - кліпси абсолютно непомітні. Для ще більшої надійності виробники завжди підбирають колір кліпсу під колір накладного волосся.

Самостійно закріпивши накладні пасма, Ви зробите свою зачіску набагато привабливішою – довжина та об'єм волосся ще нікому не завадив. Ми впевнені, що Ви досить швидко розберетеся з кріпленням накладного волосся за схемою, що додається до набору. Готельні пасма ярусами акуратно підколюються під своє волосся. Починати треба з широких пасм з трьома - чотирма шпильками. Потім кріпити скроневі з одним кліпсом. Після того як всі пасма з набору закріплені потрібно опустити власне волосся, прикривши ним накладне. Все досить просто, якщо зроблено акуратно – зачіска має дуже природний вигляд.

Накладні пасма пропонуються у вигляді готових наборів. Набір входить кілька пасмів різної ширини. За допомогою цих пасм потрібно рівномірно розподілити обсяг накладного волосся по всій голові. Головне завдання в тому, щоб зачіска виглядала максимально природно. Після трьох - чотирьох разів Ви справлятиметеся з цим за кілька хвилин.

Використання накладного волосся відкриває безмежні можливості для моделювання Вашої зачіски. Великий вибір пропонованих моделей поєднується з найширшою палітрою кольорів, що використовуються для виробництва штучних накладних пасм. Існують набори прямого волосся довжиною від 45 до 70 см, хвилясте волосся, набори з термостійкого волокна, які можна завивати і укладати електричними щипцями. Виявивши фантазію з підбором моделі та кольору можна створити найсміливіші стилістичні рішення домагаючись приголомшливих результатів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner