Кошик
179 відгуків
"TopWigs" - кращі перуки
+380 (93) 245-77-00Viber
+380 (97) 245-77-00
+380 (50) 245-77-00
Додати відгук

Перуки-напівсистеми для літа

Моноперуки – найкраща розробка сучасних перукамейкерів.
Вдале поєднання легкості перуки, натурального вигляду та значного терміну використання перуки. Такі перуки відмінно підходять для використання в теплу пору року, тому що мають полегшену комбіновану основу, верхня частина якої виготовляється виключно вручну. Перука виходить легким – «дихаючим».

При виготовленні штучних моноперук (систем) використовується легке органічне волокно високої якості, що значно збільшує термін експлуатації перуки. М'яка легка Mono сітка, що застосовується для виготовлення верхньої частини основи перуки, сприяє кращому повітрообміну між шкірою голови та зовнішнім середовищем. Візуально повністю імітує шкіру голови. Практично неможливо відрізнити перуку від справжнього волосся.

Тамбуровка штучного волосся на сітку є однією з найбільш трудомістких операцій у справі: робиться майстром вручну за допомогою спеціального гачка. Кожна волосинка окремо кріпиться до сітки одинарним або подвійним вузлом, повністю імітуючи природне зростання волосся. Перука-система легша за аналогічну перуку повністю машинної роботи на 25-40 відсотків, що безсумнівно позначиться на комфорті під час використання.

Регулювання розміру перуки проводиться в шийній частині монтюру за допомогою двох еластичних стрічок зі спеціальними безпечними гачками, які зачіплюються за шовкову стрічку прошиту кишеньками, в які вставляються гачки, для зменшення або збільшення об'єму перуки. На фронтальній частині основи зроблено вставку з силікону для більш надійної фіксації перуки з японського модакрилового волокна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner