Кошик
179 відгуків
"TopWigs" - кращі перуки
+380 (93) 245-77-00Viber
+380 (97) 245-77-00
+380 (50) 245-77-00
Додати відгук

Натуральні перуки

Сучасні якісні перуки виготовляють з натурального людського волосся, підданого до спеціальної термічної обробки та фарбування. Вони не травмують ваше власне волосся, і що важливо, дозволяє їм відпочити від постійних фарбувань, укладок і начісів. За пару хвилин Ви зможете отримати красиву модну зачіску - це дуже актуально за нестачі часу.

Можна сміливо стверджувати, що для багатьох жінок в даний час натуральна перука - це затребувана деталь туалету. А ще натуральну перуку можна використовувати як шапку - вона добре захищає голову від холодної погоди, хоч і боїться снігу та дощу. Від впливу вологи натуральна перука може втратити первісне укладання, і його доведеться заново укласти.

Натуральні перуки дуже природно виглядають, багато людей навіть не здогадується про велику кількість користувачів натуральних перуків. Це відбувається тому, що грамотно підібраний і правильно виготовлений натуральний перуку практично неможливо відрізнити від природної волосся волосся. Широка палітра кольорів дозволяє з легкістю підібрати потрібну модель перуки.

Однією з головних переваг натуральних перуків є можливість фарбування, завивки, а також тривалість носіння виробу та простота у догляді. Для догляду за перуками і шиньйонами з натурального волосся підійдуть ті самі засоби, що і для Вашого власного волосся. Доглядати за ним дуже просто - практично так само як і за своїм природним волоссям.

Якщо Ви піддаєте перуку з натурального волосся забарвленню, завивці або укладання, не забувайте про те, що волосся в перуці реагує на всі ці впливи так само як і ваші власні. Щоб зберегти власне волосся в хорошому стані, ми користуємося різними кондиціонерами та бальзамами. Не варто нехтувати ними і для догляду за натуральною перукою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner