Кошик
179 відгуків
"TopWigs" - кращі перуки
+380 (93) 245-77-00Viber
+380 (97) 245-77-00
+380 (50) 245-77-00
Додати відгук

Короткі штучні перуки

Короткі перуки – це найбільша група моделей перуків, що включає різноманітність коротких стрижок у різних стилях. Деякі моделі користуються популярністю у молодих жінок, а основна аудиторія це жінки середнього та старшого віку. Існують зачіски з прямим волоссям, злегка підвитим, об'ємні силуети коротких зачісок, хвилясті перуки з пишним верхом.

Короткі перуки з прямим волоссям набувають молоді та середнього віку жінки. Такі перуки дуже зручні, не вимагають великих витрат часу та коштів на догляд, відносно довго зберігають первісний вигляд. Придбавши таку перуку, жінка отримує красиве волосся з готовою зачіскою, що на вигляд не відрізняється від того якби це було своє власне волосся.

Короткі перуки з об'ємним силуетом і злегка підвитим волоссям віддають перевагу жінкам старшого віку. Тут популярні класичні варіанти стрижок, перевірені часом. Багато клієнток постійно купують якось обрану модель перуки, лише трохи змінюючи переваги у виборі кольору. Важко не піддатися спокусі, якщо у твоїй улюбленій моделі з'являється якийсь новий дуже гарний колір.

Штучні перуки пошиті машинним способом, мають легкі зручні основи, що дозволяють використовувати їх цілий рік. Безперечною перевагою перед натуральними перуками є демократична ціна. За ті гроші, які коштує натуральна перука, можна купити п'ять – вісім штучних перуків, і постійно виглядати по-новому. Кольори штучних перуків набагато яскравіші, насиченіші, штучне волосся набагато краще зберігає укладання, не бояться дощу та снігу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner