Кошик
180 відгуків
"TopWigs" - кращі перуки
+380 (93) 245-77-00Viber
+380 (97) 245-77-00
+380 (50) 245-77-00
Додати відгук

Треси з натурального волосся

Натуральне волосся на тресах – популярне рішення для нарощування волосся, яке застосовується сучасними гарячими та холодними технологіями. Волосся однієї довжини зібрано і пошито в тонку стрічку, що дуже зручно в роботі. Англійська та іспанська технології широко використовують волосся підготовлене таким чином. Поширений спосіб нарощування, коли треси пришивають до раніше заплетених кіска зі свого волосся. Треси натурального волосся також використовуються для виготовлення перуків і шиньйонів.

Останнім часом широкого поширення набуло застосування тресованого волосся для виготовлення накладних пасм. Трес розрізається на окремі смужки із волоссям. До цих смужок пришиваються спеціальні кліпси, а кінці в місці різу запаюються вогнем, хоч би що розпустилася шовкова нитка. Це легко зробити самостійно навіть у домашніх умовах. Постижерні кліпси, що застосовуються, є в нашому інтернет магазині.

Волосся в тресах підібрані по довжині і текстурі - рівне волосся до рівного, хвилясте - до хвилястого. Кожен трес волосся упакований окремо. В основному використовується найпопулярніша довжина від 55см до 70см. Це 100% натуральне волосся, яке поділяється на два види: Ремі – зібране, оскільки було зрізане, і шліфоване волосся – без урахування напряму зростання. Більш якісне волосся це, звичайно ж, Ремі.

Ви завжди зможете купити в нашому інтернет-магазині волосся для нарощування потрібні Вам позиції тресованого волосся. Пропонуються лише найкращі зразки натурального волосся в найпопулярніших кольорах. Все волосся пройшло попередню обробку та стійке фарбування, що гарантує безпеку у застосуванні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner